SKY DRONE STUDIO

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Nasi Klienci wiedzą, że profesjonalnie wykonana i atrakcyjna fotografia produktowa skutecznie przyciąga odbiorcę, przez co może wpłynąć na zwiększenie sprzedaży.

Packshot (ang. pack 'pakować’, shot 'ujęcie’) to przedstawienie sprzedawanego produktu w statycznej (zdjęcia) lub ruchomej (animacja) formie. Obecnie stanowi to najlepszy sposób prezentacji sprzedawanych produktów.


Dzięki najnowszej technologii packshoty 2D wykonujemy z „wyciętym” tłem, dzięki czemu mamy możliwość umieszczenia produktu na dowolnym tle. Wykonane zdjęcia mogą być przez Państwa wykorzystane m.in. w sklepach internetowych, w prasie, katalogach, w ulotkach, billboardach, banerach oraz w innych materiałach promocyjnych. Wszystkie zdjęcia dopasowujemy do wymagań Klienta.

Prezentacje 360°

Umożliwiają klientom zapoznanie się z twoim produktem
z każdej strony. Tak, jakby oglądali je w sklepie stacjonarnym.

Najnowszym trendem w fotografii reklamowej są packshoty 360°. Technika ta umożliwia pokazanie produktu z każdej strony.

 

Zdjęcia w tej technice zazwyczaj wykonywane są przy użyciu 36 lub 72 ujęć, ale technologia, którą dysponujemy umożliwia wykonanie tego procesu nawet przy użyciu 360 ujęć (1 zdjęcie na stopień).

 

Podobnie jak w przypadku packshotów 2D, zdjęcia wykonywane mogą być z „wyciętym tłem”, co daje możliwość nałożenia prezentacji na dowolne tło.

Przykładowe Prezentacje