SKY DRONE STUDIO

FILMY

Relacja z wydarzeń

Imprezy branżowe, wszelkie jubileusze, konferencje i eventy firmowe oraz prywatne, zasługują na odpowiednie uwiecznienie. Interesuje Cię taka forma pamiątki, a jednocześnie marketingu? Możemy wykonać dla Ciebie filmy z wybranego eventu. Powiedz nam, co jest dla Ciebie ważne, opowiedz o firmie, a my zajmiemy się resztą. Zarejestrujemy wyjątkowe momenty, zaproszonych gości oraz współpracowników, a także piękne miejsca lub nowe, oryginalne produkty, które prezentujesz.

W naszym obiektywie Twoja impreza firmowa zostanie uwieczniona na zawsze, i to w najlepszy możliwy sposób. Zadbamy nie tylko o odpowiednie ujęcia czy montaż. Obrazem i postprodukcją pokażemy to, co charakterystyczne dla danego wydarzenia oraz Twojej firmy.

Filmy reklamowe

Odpowiednie zaprezentowanie towaru lub usługi to połowa sukcesu. Jednak, nie zawsze marketing jest tak łatwy, jak się wydaje. Obecnie odbiorcy są przyzwyczajeni do sloganów i plakatów więc nie zwracają na nie szczególnej uwagi. Aby zbudować pozycję w branży i stabilne grono klientów, trzeba sięgać po inne metody. Proponujemy Ci filmy reklamowe!

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Czy chcesz pokazać na swojej stronie internetowej nową kolekcję produktów? A może zależy ci na zaprezentowaniu zespołu pracowników? Zaufaj nam w kwestii wizualnej, powiedz, co charakteryzuje Twoją markę, a razem stworzymy niezapomniany klip!

Teledyski

Szykujesz projekt, który otworzy Ci drzwi do kariery muzycznej? Masz gotową piosenkę i pomysł na klip, ale nie znasz się na realizacji? Nie musisz się niczym martwić! Nagrywanie to nasza specjalność, lubimy kontakt z ludźmi, a przede wszystkim dysponujemy nowoczesnymi kamerami, statywami, lampami oraz dodatkowym, profesjonalnym osprzętem. Razem możemy stworzyć oryginalne teledyski, które na długo pozostaną w pamięci Twoich fanów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie oraz wymagania. Lubimy wyzwania i nowe sposoby ekspresji, dlatego chętnie podejmiemy się zleceń na klipy do piosenek popowych, rockowych, reggae, elektronicznych, a także do innych gatunków muzycznych, np. poezji śpiewanej, jazzu lub rapu!